www.cariransport.com 
 اخبار و مقالات  ::  سیستم صوتی تصویری اتومبیل 

  آموزش نرم افزار اسکرین سیور استادیو (نرم افزار ساخت دموی پایونیر)   
  اخبار و مقالات  ::  سیستم صوتی تصویری اتومبیل
     
 

آیا تا به حال خواسته اید که دموی پخش اتومبیل تان را تغییر دهید.

شما می توانید با استفاده از نرم افزار OEL ScreenSaver Studio این کار را به آسانی انجام دهید. در این مقاله قصد داریم نرم افزار OEL ScreenSaver Studio برای شما شرح داده و قابلیت ساخت دموهای مختلف را با استفاده از این نرم افزار به شما آموزش دهیم.


یکی از جذاب ترین قسمت های پخش های اتومبیل ، دموهای مختلف این پخش ها می باشد.

احتمالا شما هم بعد از مدتی خواهان تغییر این دموها می باشید ، که البته با توجه به مدل پخش شما این کار توسط خودتان و با کمک نرم افزار  OEL ScreenSaver Studio(اسکرین سیور استادیو) قابل انجام است.


این نرم افزار توسط کمپانی  پایونیر طراحی شده است که بهترین هماهنگی را با پخش های پایونیر دارد و به علاقه مندان توصیه می شود برای تغییر دموی پخش های پایونیر از این نرم افزار استفاده کنند.

بر طبق نظر کمپانی پایونیر این نرم افزار را می توانید برای محصولات DEH-P9600MP ، DEH-P960MP ، DEH-P8600MP ، DEH-P860MP ، DEH-P9650MP ، DEH-P8650MP استفاده کنید.


نرم افزار اسکرین سیور استادیو دارای رابط کاربری بسیار راحت و آسانی است ، به طوری که هر کس می تواند به راحتی با این نرم افزار کار کند و دموهای دلخواه خود را بسازد.

لازم به ذکر است عکس ها و فیلم های شما برای تبدیل شدن به دمو در پایان کار با این نرم افزار ، به فرمت ldk ذخیره می شوند ، این فرمت مخصوص پخش های پایونیر است.


توجه : این نرم افزار عکس هایی با فرمت های jpg ، jpeg ، bmp ، png و فیلم هایی با فرمت avi را به دمو تبدیل می کند.امکانات نرم افزار :


1. Slide Show :

شما در بخش اسلاید شو می توانید حداکثر تا پنج عکس را با افکت های مختلف ، به ترتیب اولویت دلخواه قرارداده و آنها را ذخیره کنید.


ساخت دمو،نصب دمو،نصب اسکرین سیور،نصب دموی پایونیر


2. Picture To Movie :

در این قسمت شما می توانید یک عکس دلخواه را انتخاب کرده و با انتخاب یکی از 4 افکت پیش فرض نرم افزار برای عکس خود ، یک نوع حالت متحرک به عکس بدهید.


دموی پخش پایونیر ، نصب دمو،دموی پخش ماشین


3. Text Art :

این بخش که از سایر قسمت ها جالب تر است ، در این بخش شما می توانید متن دلخواه خود را (مثلا : اسم خودتان) تا حداکثر 16 کاراکتر وارد کرده و سپس افکت دلخواه و اندازه متن خود را نیز انتخاب کنید ، و به این ترتیب نام خود را به عنوان دمو بر روی پخش اتومبیل خواهید دید.

در ضمن در این قسمت می توانید  برای متن دلخواه خود یک عکس نیز به عنوان پس زمینه متن در نظر بگیرید.


ساخت دمو پایونیر،ساخت اسکرین سیور،دموی پخش ماشین


4. AVI To Movie :

این بخش از نرم افزار این امکان را به شما می دهد که یک فایل تصویری با فرمت AVI برای دموی پخش اتومبیل تان تهیه کنید.


دمو پایونیر،دمو پخش،ساخت دمو،نصب اسکرین سیور


5. Picture :

در این بخش شما می توانید فقط یک عکس را به عنوان تصویر پس زمینه دموی خود قرار دهید ، البته یک سری تنظیمات خاص برای ویرایش تصویر نیز در این بخش قرار دارد.


اسکرین سیور پخش ماشین،نصب دمو،ساخت دمو

تذکر : برای تهیه آخرین دموهای پایونیر شما می توانید از همین سایت (کاریران اسپرت) این دموها را دانلود کنید.

برای نصب دموها ساخته شده روی پخش اتومبیل تان می توانید ، فایل های تهیه شده از نرم افزار با فرمت ldk را رو سی دی ، رایت کرده و سی دی را درون پخش اتومبیل تان قرار دهید.


در صورت عضویت در سایت کاریران اسپرت ، برای دانلود این نرم افزار می توانید از این لینک استفاده کنید : دانلود نرم افزار ساخت دمو


تذکر :
دانلود نرم افزار اسکرین سیور استادیو مخصوص اعضای کاریران اسپرت می باشد. شما هم می توانید برای بهره مندی از خدمات ویژه ، یکی از اعضای سایت باشید.


برای عضویت اینجا کلیک کنید.
لطفا نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات و یا سوالات احتمالی خود را با ما در میان بگذارید

دموی پایونیر،دمو،ساخت دمو،آموزش نصب دمو،نحوه ساخت دمو،اسکرین سیور،اسکرین سیور پایونیر،دموی پخش پایونیر،نصب اسکرین سیور،دموی پخش پایونیر،ساخت اسکرین سیور،نصب demo
Screen saver,demo